Nabídka služeb

Potřebujete poradit s výběrem satelitu nebo digitální antény? Nefunguje  Vám televizní anténa a nebo signál je rušený? Máte problém se satelitním signálem?

S těmito problémy Vám bez problému pomůžeme.  Nabízím Vám dodávku a montáž DVB-T antén a satelitních systémů. Rádi Vám pomůžeme s výběrem jednotlivých produktů vč. instalace a nastavení. Pomůžeme vyřešit problémy s vašimi zařízeními a rádi Vám poradíme s nejvhodnějším zapojením ve vaší domácnosti.

Nabízíme montáž, instalaci a nastavení moderních IP kamer, popř. kamer analogových včetně záznamových zařízení, přenosových tras a ostatního příslušenství pro pohodlnou práci s vašim kamerových systémem.

Navrhneme nám ideální řešení pro Váš dům či pozemek s kompletním odstraněním „mrtvých bodů“ aby zloděj neměl šanci dostat se do objektu bez zachycení na záznamu. Nabízíme venkovní i vnitřní kamery ve vysokém rozlišení (Full HD). Kamery mohou být vybaveny IR přísvitem pro lepší snímání v noci. Sledovat kamery je možné sledovat na Vašem osobním počítači, serveru popř. z mobilního telefonu či tabletu pomocí jednoduché a přehledné aplikace.

Chcete se zviditelnit na internetu a nevíte jak? Potřebujete nové internetové stránky a nebo by jste chtěli předělat vaši stávající webovou stránku?

Nabízíme tvorbu webových prezentací na míru. Vytváříme jednoduché html stránky, ale i složitější php stránky. K tvorbě stránek využíváme technologie WordPress s redakčním systémem a v případě potřeby jsme  schopni vytvořit e-shop jednoduššího charakteru s rozsahem do tisíce produktů. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na některý z uvedených kontaktů.

Profesionální zabezpečení nikdy nebylo jednodušší. Rozšiřitelné, dálkově ovládané, snadno nastavitelné. A navíc skvěle vypadají.

Nabízíme montáž a instalaci zabezpečovacích systémů k ochraně vašeho objektu, obytného prostoru, nebo obchodů, kanceláří, skladů, dílen apod. Nabízíme drátové i bezdrátové řešení , ovládání pomocí vašeho telefonu, popř. zajistíme zabezpečení vašeho domu pomocí videomonitoringu díky GSM kameře.

Máte v domácnosti nové síťové prvky, či se Vám exponenciálně rozšiřuje firma a nevíte jaké prvky použít?

Stačí nás kontaktovat a my Vám doporučíme nejvhodnější prvky pro vaší domácnost nebo firmu. Uděláme analýzu vašeho stávajícího řešení a navrhneme ideální řešení. Zajistíme strukturovanou kabeláž, vybavíme prostředí rack skříněmi vč. všech aktivních i pasivních prvků nezbytný pro dokonalý chod vaší internetové sítě. Nastavíme všechny drátové i bezdrátové zařízení (Wifi pro domácnost, Guest sítě apod.) a v případě potřeby dodáme i elektronickou dokumentaci k celému projektu. Pokud máte jakékoliv dotazy stačí nás kontaktovat a my Vám rádi zodpovíme jakékoliv dotazy.

Nenašli jste zde služby z oblasti IT o kterou máte zájem? 

Stačí nás kontaktovat pomocí e-mailu, nebo telefonního čísla a my Vám řekneme, zda-li dokážeme splnit vaši představu a nebo ne. Kontaktujte nás!

loading